Tabulky družstev

Skupina A 2019 po 1. dohrávkách

pořadítýmzápasyvýhryremízyprohrybodyskórenáhozyújezdy
1Q Servis1111002276 : 12746,640
2Kamikaze129031869 : 27745,080
3Medvědi118121763 : 25742,640
4Krunert Metal126241452 : 44710,422
5Hvězdárna 1961126151350 : 46696,671
6Žižkováci126151348 : 48684,182
7Stakov85121140 : 24705,000
8Bernard95041037 : 35686,110
9JAJ 201012336938 : 58678,252
10Šakalové13418939 : 65673,384
11Zapijáci11326834 : 54694,103
12SKP Vlašim12228632 : 64689,420
13 All In10208425 : 55666,408
14Podvodníci132011429 : 75651,623
Aktualizace 30.5.2019

 

Skupina B 2019 - po 1. dohrávkách

pořadítýmzápasyvýhryremízyprohrybodyskórenáhozyújezdy
1Zelenáči1211102378 : 18721,275
2Royal Team129302172 : 24709,0911
3Bouráci117221662 : 26716,406
4Diplomatky118031660 : 28692,507
5Regenti127051457 : 39672,0914
6Kulevalosz106131348 : 32676,3316
7Cosa Nostra115241250 : 38617,0020
8Pozdní sběr124351148 : 48668,1013
9Team +115151144 : 44675,2217
10Vako12219526 : 70640,4526
11Record Team11209425 : 63668,2016
12Retro Team111010222 : 66566,40111
13Pohodáři12001200 : 960,000
Aktualizace 30.5.2019

 

Skupina A - Jednotlivci 2019 po 1. dohrávkách

pořadíJméno utkáníØnáhozyújezdy
1PESSR MiroslavKamikaze12261,5031380
2KOTORA PetrKrunert Metal5255,0012750
3ČERNÝ MilanStakov3254,007620
4HLAVÁČEK LadislavMedvědi11252,5527780
5KOTOROVÁ DitaKrunert Metal11252,2727750
5KADLEČEK JiříKamikaze11252,2727750
7TůMA VáclavStakov8251,0020080
8DOTLAČIL JosefQ Servis8249,5019960
9CHALUPA LeošQ Servis10249,4024940
10PESSR VladislavQ Servis7248,5717400
11PÍREK VlastimilQ Servis8247,8819830
12VOJTA PavelMedvědi11246,1827080
13SLÁDEK LukášZapijáci10245,2024520
14KOTOUČEK RadekKrunert Metal10245,0024500
15HAŠEK TomášMedvědi10244,5024450
16ZAJÍČEK Lubomír All In10241,8024180
17SEIDL Lukᚎižkováci11240,9126500
18KOPECKÝ OndřejŽižkováci11240,4526450
19KAČENOVÁ SimonaKamikaze4240,009600
20PÍCHA FrantišekMedvědi1238,002380
21TOMČALA PavelJAJ 201010237,9023790
22BUCALA VítSKP Vlašim12237,5828510
23ZVÁRA RadekZapijáci6234,8314091
24ŠTĚTINA JiříHvězdárna 19615234,2011710
25PAULOVIČ DanielJAJ 201011234,1825760
26URBAN JanHvězdárna 196111233,9125731
27HRUBÝ LukášBernard9232,2220900
28PLACHÝ MichalPodvodníci13232,0030160
29PAZDERA KarelBernard9231,1120800
30PĚKNÝ JanHvězdárna 19618230,8818470
31ZEMEK VáclavHvězdárna 196112230,7527690
32TRNA LubošKamikaze9229,7820680
33HRUBEC ZdeněkŠakalové13227,7729610
34ZEMAN JanZapijáci8227,3818190
35BUCALA PavelSKP Vlašim12226,6727200
36Bartoň Petr All In10226,0022602
37TOUŠKOVÁ HanaŠakalové13225,8529360
38SMÍTKA JaroslavSKP Vlašim12225,1727020
39SLÁDEK JaroslavBernard9222,7820050
40TůMA PavelStakov6221,1713270
41HALAŠKA JiříStakov7220,4315430
42SVINKA JiříŠakalové13219,7728574
43PEROUTKA MiloslavJAJ 20103217,676530
44BRÁNIŠ PavelJAJ 20108216,5017320
45KUKLÍK MichalŽižkováci5212,4010621
46VILÍM MilanPodvodníci6211,6712700
47BUDJAČ JanZapijáci6210,1712612
48PLACHÝ JaroslavPodvodníci10209,5020952
49DOLEŽAL JiříPodvodníci10209,0020901
50KRUNERT JaroslavKrunert Metal10202,5020252
51PEROUTKA Miloslav st.JAJ 20104199,757992
52Bartoňová Zuzana All In10198,6019866
53KUKLÍK Lukᚎižkováci6194,8311691
Aktualizace 30.5.2019

 

Skupina B - Jednotlivci 2019 po 1. dohrávkách

pořadíJméno utkáníØnáhozyújezdy
1NOHÁČ MilanRetro Team1274,002740
2HORÁLEK JosefZelenáči2269,505390
3BERAN AntonínBouráci10256,4025642
4HRUBEC JaroslavCosa Nostra8255,6320450
5VÁŇOVÁ MarieDiplomatky8248,5019880
6HLAVÁČKOVÁ IvaRoyal Team11248,4527331
7SETNIČKOVÁ KláraKulevalosz6247,8314870
8JENIŠTA TomášKulevalosz6243,8314630
9VYKOUK AlešZelenáči10243,1024312
10VYKOUK PavelZelenáči11241,0926522
11KOTOUČKOVÁ MarcelaDiplomatky4239,759590
12KŘÍŽ LubomírTeam +9239,5621560
13ŠTĚTINA MiloslavRoyal Team11237,0926086
14KUBÍN MartinRetro Team4233,509341
14EXNEROVÁ MiloslavaRecord Team8233,5018681
16ŠTORC LadislavBouráci10232,8023283
17ČÁŇ MiloslavRegenti4232,759310
18KONTRÁT MichalRegenti7232,5716281
19BENEŠ MiroslavZelenáči10231,2023121
20PAROUBEK JanPozdní sběr10231,1023111
21BOŠEK JaroslavRegenti6230,0013801
22KOTRČ JiříTeam +1229,002290
23ARBELOVSKÝ DavidBouráci10227,2022721
24KABÁTOVÁ JanaDiplomatky8227,1318174
25KRÁL ViktorRoyal Team11223,5524594
26PICEK RomanCosa Nostra8223,3817872
27KAUCKÁ DagmarRecord Team10222,3022236
28KŘÍŽOVÁ AlenaTeam +8219,3817557
29BOŠKOVÁ EvaRegenti6219,0013145
30PAROUBKOVÁ DanaPozdní sběr10218,6021866
31AUBRECHTOVÁ ZdeňkaPozdní sběr10218,4021846
32TRNA TadeášVako7218,1415273
33KLADIVOVÁ HanaRecord Team7216,4315154
34STARÁ PetraDiplomatky10216,1021613
35VAINGÁTOVÁ NikolaVako5215,6010786
36KŘÍŽOVÁ JanaTeam +9215,22193710
37HABALOVÁ ReginaRecord Team5215,2010765
38VAINGÁTOVÁ VladimíraVako10215,1021515
39KÁRNÍK JaroslavRegenti6214,5012874
40NĚMEC MilanRegenti4213,258533
41PROKOP MiroslavKulevalosz4212,008485
42PROTIVA MilanCosa Nostra7210,8614766
43BOUČEK PavelKulevalosz3210,676324
44VAINGÁT TomášVako10210,0021009
45BUCALOVÁ HelenaKulevalosz5209,4010474
46NOHÁČOVÁ VendyRetro Team8204,0016328
47MACHÁČKOVÁ LucieKulevalosz3203,336103
48KAHOUN JosefCosa Nostra7192,29134612
49HERVERTOVÁ JanaVako1189,001893
50DVOŘÁKOVÁ PavlaRetro Team5174,8087421
51ČERMÁKOVÁ MarkétaRetro Team7173,29121347
52NOSKOVÁ KateřinaRetro Team4147,5059026
53KUBÍNOVÁ KateřinaRetro Team1147,001478
Aktualizace 30.5.2019

 

Křížová tabulka A 2019

2019 2x 15+15HVQSMEKMSTPBŽIZAŠAJAKASKALPOZ / B
(HV) Hvězdárna 1961X0:83:50:82:68:04:46:26:2
6:2
2:62:65:36:26:214/ 15
(QS) Q-Servis8:0X6:26:2
0:8
8:08:08:07:18:06:26:2
4:4
7:18:014 / 25
(ME) Medvědi5:32:6X4:46:2
6:2
6:28:08:08:02:6
8:0
8:0
6:2
6:26.215/ 25
(KM) Krunert-Metal8:02:64:4X2:6
6:2
2:68:00:86:26:24:46:26:213/ 16
(ST) Stakov Team6:22:62:6
2:6
X2:66:24:48:06:2
4:4
6:211 / 14
(PB) Pivovar Bernard0:80:82:66:2
2:6
X2:66:28:0
8:0
6:25:32:66:22:614/ 16
(ŽI) Žižkováci4:40:82:66:26:2X0:86:22:62:68:06:26:212/ 13
(ZA) ZaPijáci2:60:80:80:86:22:68:0X4:44:4
0:8
0:86:22:66:2
6:2
15/ 12
(ŠA) Šakalové2:6
2:6
1:70:88:02:60:8
0:8
2:64.4X6:20:86:22:66:215/ 9
(JA) Jaj 20106:20:80:82:64:42:66:24:4
8:0
2:6X2:64:42:66:214/ 11
(KA) Kamikaze6:22:6
8:0
6:2
0:8
2:66:23:56:28:08:06:2X6:28:08:0
6:2
16/ 24
(SK) SKP Vlašim3:52:6
4:4
0:8
2:6
4:40:86:20:82:62:64:42:6X7:114/ 7
(AL) All In2:61:72:6
2:6
2:62:6
4:4
2:62:46:26:26:20:8X2:614 / 7
(PO) Podvodníci2:60:82:62:6
2:6
2:66:22:62:6
2:6
2:62:60:81:76:2X15/ 5

 

2019 2x15+15 HabaďůraZEBOCNRODMPSREVKPORECT+KURTZ / B
(ZE) ZelenáčiX6:2
4:4
6:24:46:26:26:28:08.06:28:06:211 / 22
(BO) Bouráci2:6
4:4
X6:2
8:0
4:44:46:28:08:02:66:28:012/ 17
(CN) Cosa Nostra2:62:6
0:8
X2:66:24:42:66:26:24:42:611/ 8
(RO) Royal Team4:44:46:2X6:28:06:28.06:2
6:2
6:24:46:2
4:4
13/ 22
(DM) Diplomatky2:62:62:6X8:06:2
6:2
6:2
8:06:26:26:211/ 16
(PS) Pozdní sběr2:64:44:40:80:8X2:64:46:28:02:68:011/ 10
(RE) Regenti2:62:66:22:62:6
2:6
6:2X6:27:18:02:66:212/ 12
(VK) Vako0:80:82:60:82:64:42:6X0:80:82:66:211/ 3
(PO) PohodářiX0 / 0
(REC) Record Team0:80:82:62:6
2:6
0:82:61:78:0X2:60:8
8:0
2:0
KONTUMACE
13/ 6
(T+) Team +2:66:24:42:62:60:86:28:06:2X2:60:811/ 9
(KU) Kulevalosz0:82:66:24:42:66:26:26:28:0
0:8
6:2X11 / 13
(RT) Reto team2:6
0:80:82:6
4:4
2:60:82:62:60:2
KONTUMACE
2:62:6X12/ 1