sezona 2011/2012

PořadíTýmZáp.VRP  Nb
1Sokol Kolín "C"
22190398,0 : 34,0108,5: 67,5160638
2TJ Lhotka "A"22170593,0 :39,0106,5 : 69,5163434
3TJ Sokol Červené Pečky "B"22141778,5 :53,599,0 : 77,0159929
4TJ Spartak Vlašim "B"22130972,0 : 60,0101,0 : 75,0158926
5TJ Sokol Benešov "C"22112974,5 : 57,5103,0 : 73,0157024
6TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "B"22112967,5 : 64,588,0 : 88,0157924
7TJ Spartak Vlašim "A"22112966,0 : 66,088,0 : 88,0157724
8KK Jiskra Brandýs n.L. "B"221001265,0 :67,088,5 :87,5158820
9TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "A"22911264,0 : 68,087,0 : 89,0155819
10KK Jiskra Brandýs n.L. "C"22511644,0 : 88,069,5 :106,5154011
11TJ Lhotka "B"22501743,0 : 89,066,0 : 110,0151010
12TJ AŠ Mladá Boleslav "C"22211926,5 :105,551,0 :125,014905

1. Kolo

TJ SPARTAK VLAŠIM A. 1606 5 : 1 (6 : 2)1547TJ LHOTKA B.
DOTLAČIL JOSEF4512 : 0408KOCOUREK DAVID
CHALUPA LEOPOLD3862 : 0358MIKEŠOVÁ EVA
TRNA LUBOŠ3832 : 0361HEJDUKOVÁ BARBORA
KADLEČEK JIŘÍ3860 : 2420HEJDUK MILAN
TJ Sokol Benešov "C"1581 2,5:3,5 (4 : 4)1594TJ Spartak Vlašim "B"
Drábek Karek3921 : 1392Chalupa Leoš
Šobíšek Václav4001 : 1397Peroutka Miloslav
Červ Marek4060 : 2440Tůma Václav
Králová Marie3832 : 0365Chovanec František
ostatní výsledky I. Kola
TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "A"15544 :21549TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "B"
TJ Lhotka A16895 : 1 1587KK Jiskra Brandýs n.L. "C"
Sokol Kolín "C"16266 : 01524KK Jiskra Brandýs n.L. "B"
TJ Sokol Červené Pečky "B"16616 : 01506TJ AŠ Mladá Boleslav "C"

2. Kolo

TJ Sokol Kostelec n. Č.L. "A"16265 : 1 (6 : 2)1502TJ Spartak Vlašim "A"
Šplíchal Miroslav4342 : 0357Kuklík Josef
Ulman Miroslav st.3411 : 1338Trna Luboš
Budský Miloslav4582 : 0398Kadleček Jiří
Zabilka Jaromír ml.3931 : 1409Chalupa Leopold
TJ Spartak Vlašim "B" 1698 4 : 2 (6 : 2)1654TJ Lhotka "A"
Procházka Ladislav4231 : 1425Nový Karel
Černý Milan4332 : 0413Kocourek Karel
Chalupa Leoš3881 : 1403Čistý Martin
Tůma Václav4542 : 0413Hejduk Dušan
ostatní výsledky 2. Kola
KK Jiskra Brandýs n. L. "B"15582 : 41590TJ Sokol Červené Pečky "B"
TJ AŠ Mladá Boleslav "C"13890 : 61472TJ Sokol Benešov "C"
TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "B"15101 : 51552KK Jiskra Brandýs n.L. "C"
TJ Lhotka "B"16232 : 41628Sokol Kolín "C"

3. Kolo

TJ Spartak Vlašim "A"1618 2 : 4 (5 : 3)1648TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "B"
Chalupa Leopold4152 : 0389Leinweber Jan
Kuklík Josef3641 : 1382Cukrová Jitka
Beran Antonín4150 : 2494Soukenková Jaroslava
Dotlačil Josef4242 : 0383Zeman Antonín
KK Jiskra Brandýs n.L. "C" 15305 : 1 (4 : 4)1506TJ Spartak Vlašim "B"
Homolka Milan3310 : 2404Chalupa Leoš
Šmejkal Milan3701 : 1368Peroutka Miloslav
Šedivý Josef3932 : 0351Němec Vlastimil
Rosický Jaroslav4361 : 1383Chovanec František
ostatní výsledky 3. kola
TJ Sokol Červené Pečky "B"16536 : 01441TJ Lhotka "B"
Sokol Kolín "C"15315 : 11493TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "A"
TJ Sokol Benešov "C"17385 : 11632KK Jiskra Brandýs n.L. "B"
TJ Lhotka "A"17076 : 01527TJ AŠ Mladá Boleslav "C"

4. Kolo

TJ SPARTAK VLAŠIM A. 1536 1 : 5 (3 : 5)1663SOKOL KOLÍN C
KADLEČEK JIŘÍ4101 : 1405PAČES ZDENĚK
KUKLÍK JOSEF3160 : 2436HUSÁK OLDŘICH
TRNA LUBOŠ3881 : 1394VACKOVÁ JITKA
CHALUPA LEOPOLD4221 : 1428SLAVÍČEK MARTIN
TJ Sokol Kostelec n.Č.L. B 1521 4,5:1,5 (4 : 4)1494TJ Spartak Vlašim B.
Zeman Antonín3922 : 0355Chalupa Leoš
Leinweber Jan3571 : 1357Kapusta Stanislav
Zabilka Jaromír st.3540 : 2377Peroutka Miloslav
Soukenková Jaroslava4181 : 1405Tůma Václav
ostatní výsledky 4. Kola
KK Jiskra Brandýs n. L. B16132 : 4 (4 : 4)1656TJ Lhotka A
TJ AŠ Mladá Boleslav C14372 : 4 (4 : 4)1462KK Jiskra Brandýs n.L. C
TJ Sokol Kostelec n.Č.L. A15712 : 4 (4 : 4)1603TJ Sokol Červené Pečky B
TJ Lhotka B15414 : 2 (4 : 4)1471TJ Sokol Benešov C

5. Kolo

ČERVENÉ PEČKY "B". 16925 : 1 (6,5:1,5)1577TJ SPARTAK VLAŠIM "A"
PLEŠINGR JIŘÍ4341,5:0,5396BERAN ANTONÍN
KRUPIČKA JOSEF4072 : 0328KUKLÍK JOSEF
ŠEBOR JOSEF4191 : 1437CHALUPA LEOPOLD
KOŘÍNEK PAVEL4322 : 0416DOTLAČIL JOSEF
TJ SPARTAK VLAŠIM B. 17126 : 0 (7 : 1)1496TJ AŠ MLADÁ BOLESLAV "C"
PEROUTKA MILOSLAV3921 : 1356KOUDELKA JOSEF
CHOVANEC FRANTIŠEK4362 : 0398KOHOUT JOSEF
CHALUPA LEOŠ4202 : 0358VALENTA KAREL
TŮMA VÁCLAV4642 : 0384GRUS MILOŠ
ostatní výsledky 5. Kola
KK Jiskra Brandýs n. L. "C"15572 : 41586KK Jiskra brandýs n.L. "B"
Sokol Kolín "C"16015 : 11537TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "B"
TJ Sokol Benešov "C"16525 : 11626TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "A"
TJ Lhotka "A"16564 : 21651TJ Lhotka "B"

6. Kolo

TJ SPARTAK VLAŠIM A. 1606 5 : 1 (3 : 5)1602TJ SOKOL BENEŠOV "C"
DOTLAČIL JOSEF4050 : 2419ŠOBÍŠEK VÁCLAV
BERAN ANTONÍN4011 : 1396BRABEC LUBOŠ
KADLEČEK JIŘÍ4171 : 1412ČERV MAREK
CHALUPA LEOPOLD3831 : 1375DRÁBEK KAREL
KK BRANDÝS n.L."B"15710 : 6 (1 : 7)1673TJ SPARTAK VLAŠIM "B"
TAMOK VLADIMÍR4081 : 1433CHALUPA LEOŠ
ČVANČARA FRANTIŠEK3750 : 2409TŮMA VÁCLAV
NEČEKAL PETR4140 : 2428NĚMEC VLASTIMIL
NECHVÁTAL OLDŘICH3740 : 2403PEROUTKA MILOSLAV
ostatní výsledky 6. Kola
TJ KOSTELEC n.Č.L."B"15796 : 01477TJ AŠ MLADÁ BOLESLAV "C"
TJ LHOTKA "B"17155 : 11529KK BRANDÝS n. L."C"
TJ KOSTELEC n.Č.L. "A"16182 : 41687TJ LHOTKA "A"
SOKOL KOLÍN "C"15714,5:1,51525SOKOL ČERVENÉ PEČKY"B"

7. Kolo

TJ Lhotka "A"16495:11587TJ Spartak Vlašim "A"
Čistý Martin4332 : 0381Kadleček Jiří
Nový Karel4211:1395Trna Luboš
Kocourek Karel3700:2402Chalupa Leopold
Hejduk Dušan4251:1409Dotlačil Josef
TJ SPARTAK VLAŠIM B. 1807 6:0 (8:0)1531TJ LHOTKA B.
Procházka Ladislav4582 : 0376Kocourek David
Černý Milan4052 : 0309Mikešová Eva
Chalupa Leoš4482 : 0417Hejduk Milan
Tůma Václav4962 : 0429Nový Petr
ostatní výsledky 7. Kola
KK Jiskra Brandýs n. L. "C"14610,5:5,51566TJ Sokol Kostelec n.Č.L."A"
TJ Sokol Červené Pečky "B"15822 : 41610TJ Sokol Kostelec n.Č.L."B"
TJ AŠ Mladá Boleslav "C"14240 : 61573KK Jiskra Brandýs n. L. "B"
TJ Sokol Benešov "C"17796 : 01648Sokol Kolín "C"

8. Kolo

TJ Spartak Vlašim "A"16244 : 2 ( 5 : 3 )1585KK Jiskra Brandýs n Labem "C"
Beran Antonín4082 : 0371Homolka Milan
Kadleček Jiří4062 : 0333Keřtof Martin
Trna Luboš3950 : 2454Rosický Jaroslav
Dotlačil Josef4151 : 1427Šedivý Josef
TJ Kostelec n Černými Lesy "A" 17276 : 0 ( 6 : 2 )1595TJ Spartak Vlašim "B"
Budský Miloslav4312 : 0382Peroutka Miloslav
Zabilka Jaromír ml.4581 : 1438Chalupa Leoš
Zahajský František4171 : 1413Tůma Václav
Šplíchal Miroslav4212 : 0362Chovanec František
ostatní výsledky 8. kola
TJ Sokol Kostelec n Černými Lesy "B"15265 : 11524KK Jiskra Brandýs n Labem "B"
TJ Lhotka "B"15102 : 41535TJ AŠ Mladá Boleslav "C"
TJ Sokol Kolín "C"15624 : 21517TJ Lhotka "A"
TJ Sokol Červené Pečky "B"15321 : 51618TJ Sokol Benešov "C"

9. Kolo

TJ Spartak Vlašim "B"16622 : 4 (3 : 5)1668TJ Spartak Vlašim "A"
Procházka + Němec4010 : 1408Trna Luboš
Černý Milan3610 : 1399Kadleček Jiří
Kapusta Stanislav4331 : 0412Chalupa Leopold
Tůma Václav4671 : 0449Dotlačil Josef
ostatní výsledky 9. Kola
TJ Sokol Benešov "C"16943 : 31732TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "B"
TJ Lhotka "A"16544 : 21648TJ Sokol Červené Pečky "B"
KK Jiskra Brandýs n.L. "C"15401 : 51587Sokol Kolín "C"
TJ AŠ Mladá Boleslav "C"14673 : 31472TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "A"
KK Jiskra Brandýs n.L. "B"15646 : 01455TJ Lhotka "B"

10. Kolo

TJ Spartak Vlašim A 4 : 2( 4 : 4 ) TJ AŠ Mladá Boleslav C
Beran Antonín4521 : 0375Čechlovský Ladislav
Trna Luboš3850 : 1404Kohout Josef
Kadleček Jiří4140 : 1432Marek Vladimír
Dotlačil Josef430 1 : 0396Grus Miloš
Sokol Kolín "C"16446 : 0 ( 7 : 1 )1513TJ Spartak Vlašim "B"
Pačes Zdeněk3981 : 0353Černý Milan
Husák Oldřich4101 : 0374Peroutka Miloslav
Vacková Jitka4181 : 0379Chovanec František
Slavíček Martin4181 : 0407Tůma Václav
ostatní výsledky 10. kola
TJ Kostelec n Černými Lesy "B"15034 : 21496TJ Lhotka "B"
TJ Kostelec n Černými Lesy "A"15854 : 21578KK Jiskra Brandýs n Labem "B"
TJ Sokol Červené Pečky "B"11963 : 31442KK Jiskra Brandýs n Labem "C"
TJ Sokol Benešov "C"17314 : 21673TJ Lhotka "A"

11. Kolo

KK Jiskra Brandýs n.L. "B"15172 : 4 ( 3 : 5 )1565TJ Spartak Vlašim "A"
Svobodová Dana3540 : 1384Trna Luboš
Tamok Vladimír3901 : 0331Chalupa + Beran
Čvančara František4111 : 0408Kadleček Jiří
Nechvátal Oldřich3620 : 1442Dotlačil Josef
TJ Spartak Vlašim "B"17265 : 1 ( 6 : 2 )1679TJ Sokol Červené Pečky "B"
Chovanec František4231 : 0394Zelinka Pavel
Kapusta Stanislav3960 : 1450Krupička Josef
Chalupa Leoš4711 : 0427Kořínek Pavel
Tůma Václav4361 : 0408Šebor Josef
ostatní výsledky 11. kola
TJ Lhotka "A"17436 : 01478TJ Kostelec n Černými Lesy "B"
KK Jiskra Brandýs n.L. "B"15021 : 51551TJ Sokol Benešov "C"
TJ AŠ Mladá Boleslav "C"14180 : 61598Sokol Kolín "C"
TJ Lhotka "B"16132 : 41636TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "A"

12. Kolo

TJ Lhotka "B"15994 : 2 (3 : 5)1596TJ Spartak Vlašim "A"
Hejduk Milan4091 : 0378Chalupa Leopold
Hejduková Barbora3640 : 1398Hlaváček Ladislav
Nový Pavel4151 : 0389Šulek Štefan
Nový Petr4110 : 1431Dotlačil Josef
termín zápasu:13.1.2012
TJ Spartak Vlašim "B"17114 : 2 (4 : 4)1631TJ Sokol Benešov "C"
Procházka Ladislav3930 : 1413Šobíšek Václav
Kapusta Stanislav3910 : 1447Drábek Karel
Chalupa Leoš4481 : 0357Králová Marie
Tůma Václav4791 : 0414Brabec Luboš
termín zápasu:13.1.2012
ostatní výsledky 12. Kola
TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "B"15284 :21515TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "A"
KK Jiskra Brandýs n.L. "B"15802 : 4 1638Sokol Kolín "C"
TJ AŠ Mladá Boleslav "C"14451 : 51480TJ Sokol Červené Pečky "B"
KK Jiskra Brandýs n.L. "C"15561 : 51603TJ Lhotka "A"

13. Kolo

TJ Spartak Vlašim "A"16445 : 1 (6 :2)1568TJ Sokol Kostelec n. Č.L. "A"
Hlaváček Ladislav4351 : 0394Ulman Miroslav
Kadleček Jiří3901 : 0389Šplíchal Miroslav
Trna Luboš3950 : 1412Zahajský František
Dotlačil Josef4241 : 0373Budský Miloslav
termín zápasu:30.1.2012
TJ Lhotka "A"16444 : 2 ( 5 : 3 )1586TJ Spartak Vlašim "B"
Nový Karel4120 : 1418Chalupa Leoš
Kocourek David3981 : 0350Peroutka Miloslav
Kocourek Karel4321 : 0360Chovanec František
Hejduk Dušan4020 : 1458Tůma Václav
termín zápasu:20.1.2012
Ostatní výsledky 13.kola
TJ Sokol Červené Pečky "B"16104 : 21544KK Jiskra Brandýs n. L. "B"
TJ Sokol Benešov "C"16916 : 01511TJ AŠ Mladá Boleslav "C"
KK Jiskra Brandýs n.L. "C"14691,5 : 4,51529TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "B"
Sokol Kolín "C"15735 : 11475TJ Lhotka "B"

14. Kolo

TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "B"14623 : 3 (4 : 4)1591TJ Spartak Vlašim "A
Zeman Antonín3911 : 0383Hlaváček Ladislav
Leinweber Jan4031 : 0381Kadleček Jiří
Soukenková Jaroslava4151 : 0408Beran Antonín
Zahajská Iva2530 : 1419Dotlačil Josef
termín zápasu:3.2.2012
TJ Spartak Vlašim "B" 17105 : 1 ( 6 : 2 )1542KK Jiskra Brandýs n.L. "C"
Procházka Ladislav4161 : 0 367Homolka Milan
Chalupa Leoš4391 : 0358Keřtov Martin
Chovanec František3950 : 1 428Šmejkal Martin
Tůma Václav4601 : 0 389Kotek Pavel
termín zápasu:3.2.2012
Ostatní výsledky 14. kola
TJ Lhotka "B"15682 : 4 1625TJ Sokol Červené Pečky "B"
TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "A"15231 : 51600Sokol Kolín "C"
KK Jiskra Brandýs n.L. "B"16085 : 11570TJ Sokol Benešov "C"
TJ AŠ Mladá Boleslav "C"13651 : 51593TJ Lhotka "A"

15. Kolo

Sokol Kolín "C" 16096 : 0 (6,5 : 1,5)1500TJ Spartak Vlašim "A"
Pačes Zdeněk4291 : 0409Hlaváček Ladislav
Husák Oldřich4061 : 0375Chalupa Leopold
Mareček Lubomír3981 : 0377Trna Luboš
Slavíček Martin3761 : 0339Dotlačil Josef
termín zápasu:10.2.2012
TJ Spartak Vlašim "B"16292 : 4 (4 : 4)1630TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "B"
Chovanec František3800 : 1407Cukrová Jitka
Chalupa Leoš4261 : 0389Zeman Antonín
Černý Milan3890 : 1457Soukenková Jaroslava
Tůma Václav4341 : 0377Leinweber Jan
termín zápasu:10.2.2012
Ostatní výsledky 15. kola
TJ Lhotka A17086 : 01628KK Jiskra Brandýs n. L. B
KK Jiskra Brandýs n.L. C15284 : 21492TJ AŠ Mladá Boleslav C
TJ Sokol Červené Pečky B15904 : 21537TJ Sokol Kostelec n.Č.L. A
TJ Sokol Benešov C15935 : 11556TJ Lhotka B

16. Kolo

TJ Spartak Vlašim "A"16275 : 1 (5 : 3)1576TJ Sokol Červené Pečky "B"
Dotlačil Josef4311 : 0398Plešingr Jiří
Hlaváček Ladislav3931 : 0386Krupička Josef
Beran Antonín4271 : 0394Zelinka Pavel
Kadleček Jiří3760 : 1398Šebor Josef
termín zápasu: 24.2.2012
TJ AŠ Mladá Boleslav "C"14011 : 5 (2 : 6 )1611TJ Spartak Vlašim "B"
Koudelka Josef3380 : 1446Chalupa Leoš
Čechlovský Ladislav3240 : 1413Pícha František
Marek Vladimír3440 : 1383Peroutka Miloslav
Grus Miloš3951 : 0369Kapusta Stanislav
termín zápasu: 21.2.2012
Ostatní výsledky 16. kola
KK Jiskra brandýs n.L. "B"16006 : 01535KK Jiskra Brandýs n. L. "C"
TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "B"14611,5 : 4,51473Sokol Kolín "C"
TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "A"14562 : 41535TJ Sokol Benešov "C"
TJ Lhotka "B"15100 : 61719TJ Lhotka "A"

17. Kolo

TJ Sokol Benešov "C"16473 : 3 (3 : 5)1625TJ Spartak Vlašim "A"
Králová Marie3840 : 1400Hlaváček Ladislav
Šobíšek Václav4301 : 0363Trna Luboš
Brabec Luboš4020 : 1430Chalupa Leopold
Drábek Karel4310 : 1432Dotlačil Josef
termín zápasu: 2.3.2012
TJ Spartak Vlašim "B"17474 : 2 (5,5 : 2,5)1707KK Jiskra Brandýs n.L. "B"
Procházka Ladislav4300 : 1459Čvančara František
Chalupa Leoš4501 : 0419Kotek Lukáš
Pícha František4210 : 1424Nechvátal Oldřich
Tůma Václav4461 : 0405Tamok Vladimír
termín zápasu: 2.3.2012
Ostatní výsledky 17. kola
TJ AŠ Mladá Boleslav "C"14801 : 51523TJ Sokol Kostelec n.Č.L."B"
KK Jiskra Brandýs n.L."C"16726 : 01496TJ Lhotka "B"
TJ Lhotka "A"17004 : 2 1644TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "A"
TJ Sokol Červené Pečky "B"16131 : 51625Sokol Kolín "C"

18. Kolo

TJ Spartak Vlašim "A"16564 : 2 (3 : 5)1651TJ Lhotka "A"
Kadleček Jiří4180 : 1439Kocourek David
Hlaváček Ladislav4111 : 0405Nový Karel
Beran Antonín3540 : 1411Čistý Martin
Dotlačil Josef4731 : 0396Kocourek Karel
termín zápasu: 9.3.2012
TJ Lhotka "B"16815 : 1 (5 : 3)1631TJ Spartak Vlašim "B"
Hejduk Milan4080 : 1476Chalupa Leoš
Hejduková Barboba4091 : 0400Pícha František
Nový Pavel4331 : 0378Chovanec František
Nový Petr4311 : 0377Tůma Václav
termín zápasu: 9.3.2012
Ostatní výsledky 18. kola
TJ Sokol Kostelec n.Č.L."A"15755 : 11542KK Jiskra Brandýs n. L. "C"
TJ Sokol Kostelec n.Č.L."B"15092 : 41536TJ Sokol Červené Pečky "B"
KK Jiskra Brandýs n. L. "B"15494 : 21438TJ AŠ Mladá Boleslav "C"
Sokol Kolín "C"16186 : 01531TJ Sokol Benešov "C"

19. Kolo

KK Jiskra Brandýs n Labem "C"15712 : 4 ( 4 : 4 )1606TJ Spartak Vlašim "A"
Šmejkal Martin3940 : 1420Hlaváček Ladislav
Keřtof Martin3840 : 1437Trna Luboš
Homolka Milan3891 : 0380Kadleček Jiří
Šedivý Josef4041 : 0369Dotlačil Josef
termín zápasu:16.3.2012
TJ Spartak Vlašim "B"16185 : 1 ( 5 : 3 )1518TJ Kostelec n Černými Lesy "A"
Procházka Ladislav4371 : 0331Ulman Miroslav
Peroutka Miloslav4031 : 0388Zahajský František
Chalupa Leoš4061 : 0387Šplíchal Miroslav
Černý Milan3720 : 1412Budský Miloslav
termín zápasu: 16.3.2012
Ostatní výsledky 19. kola
KK Jiskra Brandýs n Labem "B"15854 : 2 1515TJ Sokol Kostelec n Č. L. "B"
TJ AŠ Mladá Boleslav "C"15054 : 2 1491TJ Lhotka "B"
TJ Lhotka "A"17606 : 01577TJ Sokol Kolín "C"
TJ Sokol Benešov "C"17262 : 41749TJ Sokol Červené Pečky "B"

20. Kolo

TJ Spartak Vlašim "A"17012 : 4 ( 2: 6 )1746TJ Spartak Vlašim "B"
Chalupa Leopold3980 : 1457Chalupa Leoš
Hlaváček Ladislav4561 : 0431Pícha František
Trna Luboš3890 : 1439Tůma Václav
Dotlačil Josef4581 : 0419Procházka Ladislav
termín zápasu: 23.3.2012
     
termín zápasu:
Ostatní výsledky 20. kola
TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "B"16025 : 11498TJ Sokol Benešov "C"
TJ Sokol Červené Pečky "B"16955 : 11639TJ Lhotka "A"
Sokol Kolín "C"16436 : 01540KK Jiskra Brandýs n.L. "C"
TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "A"15664 : 21527TJ AŠ Mladá Boleslav "C"
TJ Lhotka "B"15602 : 41596KK Jiskra Brandýs n.L. "B"

21. Kolo

TJ AŠ Mladá Boleslav "C"14701 : 5 ( 2 : 6 )1555TJ Spartak Vlašim "A"
Valenta Karel3440 : 1392Kadleček Jiří
Kohout Josef3771 : 0373Chalupa Leopold
Grus Miloš3890 : 1390Hlaváček Ladislav
Koudelka Josef3600 : 1400Dotlačil Josef
termín zápasu: 29.3.2012
TJ Spartak Vlašim "B"16445 : 1 ( 5 : 3 )1593Sokol Kolín "C"
Procházka Ladislav4061 : 0400Holcman Zdeněk
Černý Milan3980 : 1417Husák Oldřich
Chalupa Leoš4491 : 0406Pačes Zdeněk
Tůma Václav3911 : 0370Vacková Jitka
termín zápasu: 30.3.2012
Ostatní výsledky 21. kola
TJ Lhotka "B"16245 : 11617TJ Kostelec n Černými Lesy "B"
KK Jiskra Brandýs n Labem "B"16275 : 11598TJ Kostelec n Černými Lesy "A"
KK Jiskra Brandýs n Labem "C"15581 : 51632TJ Sokol Červené Pečky "B"
TJ Lhotka "A"17185 : 11649TJ Sokol Benešov "C"

22. Kolo

TJ Spartak Vlašim "A"16341 : 5 ( 3 : 5 )1670KK Jiskra Brandýs n.L. "B"
Kadleček Jiří3990 : 1425Čvančara František
Beran Antonín3920 : 1415Nečekal Petr
Hlaváček Ladislav4180 : 1451Nechvátal Oldřich
Dotlačil Josef4251 : 0379Kotek Lukáš
termín zápasu: 6.4.2012
TJ Sokol Červené Pečky "B"16576 : 0 ( 6,5 : 1,5 )1554TJ Spartak Vlašim "B"
Plešingr Jiří4131 : 0401Chalupa Leoš
Šebor Josef4051 : 0378Peroutka Miloslav
Zelinka Pavel4141 : 0396Tůma Václav
Kořínek Pavel4251 : 0379Pícha František
termín zápasu: 6.4.2012
Ostatní výsledky 22. kola
TJ Kostelec n Černými Lesy "B"15371 : 51657TJ Lhotka "A"
TJ Sokol Benešov "C"17375 : 11668KK Jiskra Brandýs n.L. "B"
Sokol Kolín "C"15855 : 11419TJ AŠ Mladá Boleslav "C"
TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "A"15275 : 11509TJ Lhotka "B"