KP podzim 2012

 

PořadíTýmZáp.VRP  Nb
1Sokol Kolín "C"
12120154,5 : 17,559,0 : 37,0162322
2TJ Lhotka "A"1180344,0 : 22,046,5 : 41,5164516
3TJ Sokol Benešov "C"1271446,5 : 25,560,0 : 36,0157115
4TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "B"1271438,5 : 33,547,5 : 48,5158915
5TJ Spartak Vlašim "B"1270539,0 : 33,056,0 : 40,0159214
6TJ Sokol Červené Pečky "B"1261540,5 : 31,554,5 : 41,5158313
7TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "A"1261539,5 : 32,554,5 : 41,5156513
8TJ Spartak Vlašim "A"1260634,0 : 38,048,5 : 47,5157112
9KK Jiskra Brandýs n.L. "C"1131725,5 : 40,532,5 : 55,515207
10KK Jiskra Brandýs n.L. "B"1230928,0 : 44,047,0 : 49,015706
11TJ Lhotka "B"1230924,0 : 48,035,0 : 61,015086
12TJ AŠ Mladá Boleslav "C"12111012,0 : 60,027,0 : 69,014993

1. Kolo

TJ SPARTAK VLAŠIM A. 1606 5 : 1 (6 : 2)1547TJ LHOTKA B.
DOTLAČIL JOSEF4512 : 0408KOCOUREK DAVID
CHALUPA LEOPOLD3862 : 0358MIKEŠOVÁ EVA
TRNA LUBOŠ3832 : 0361HEJDUKOVÁ BARBORA
KADLEČEK JIŘÍ3860 : 2420HEJDUK MILAN
TJ Sokol Benešov "C"1581 2,5:3,5 (4 : 4)1594TJ Spartak Vlašim "B"
Drábek Karek3921 : 1392Chalupa Leoš
Šobíšek Václav4001 : 1397Peroutka Miloslav
Červ Marek4060 : 2440Tůma Václav
Králová Marie3832 : 0365Chovanec František
ostatní výsledky I. Kola
TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "A"15544 :21549TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "B"
TJ Lhotka A16895 : 1 1587KK Jiskra Brandýs n.L. "C"
Sokol Kolín "C"16266 : 01524KK Jiskra Brandýs n.L. "B"
TJ Sokol Červené Pečky "B"16616 : 01506TJ AŠ Mladá Boleslav "C"

2. Kolo

TJ Sokol Kostelec n. Č.L. "A"16265 : 1 (6 : 2)1502TJ Spartak Vlašim "A"
Šplíchal Miroslav4342 : 0357Kuklík Josef
Ulman Miroslav st.3411 : 1338Trna Luboš
Budský Miloslav4582 : 0398Kadleček Jiří
Zabilka Jaromír ml.3931 : 1409Chalupa Leopold
TJ Spartak Vlašim "B" 1698 4 : 2 (6 : 2)1654TJ Lhotka "A"
Procházka Ladislav4231 : 1425Nový Karel
Černý Milan4332 : 0413Kocourek Karel
Chalupa Leoš3881 : 1403Čistý Martin
Tůma Václav4542 : 0413Hejduk Dušan
ostatní výsledky 2. Kola
KK Jiskra Brandýs n. L. "B"15582 : 41590TJ Sokol Červené Pečky "B"
TJ AŠ Mladá Boleslav "C"13890 : 61472TJ Sokol Benešov "C"
TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "B"15101 : 51552KK Jiskra Brandýs n.L. "C"
TJ Lhotka "B"16232 : 41628Sokol Kolín "C"

3. Kolo

TJ Spartak Vlašim "A"1618 2 : 4 (5 : 3)1648TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "B"
Chalupa Leopold4152 : 0389Leinweber Jan
Kuklík Josef3641 : 1382Cukrová Jitka
Beran Antonín4150 : 2494Soukenková Jaroslava
Dotlačil Josef4242 : 0383Zeman Antonín
KK Jiskra Brandýs n.L. "C" 15305 : 1 (4 : 4)1506TJ Spartak Vlašim "B"
Homolka Milan3310 : 2404Chalupa Leoš
Šmejkal Milan3701 : 1368Peroutka Miloslav
Šedivý Josef3932 : 0351Němec Vlastimil
Rosický Jaroslav4361 : 1383Chovanec František
ostatní výsledky 3. kola
TJ Sokol Červené Pečky "B"16536 : 01441TJ Lhotka "B"
Sokol Kolín "C"15315 : 11493TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "A"
TJ Sokol Benešov "C"17385 : 11632KK Jiskra Brandýs n.L. "B"
TJ Lhotka "A"17076 : 01527TJ AŠ Mladá Boleslav "C"

4. Kolo

TJ SPARTAK VLAŠIM A. 1536 1 : 5 (3 : 5)1663SOKOL KOLÍN C
KADLEČEK JIŘÍ4101 : 1405PAČES ZDENĚK
KUKLÍK JOSEF3160 : 2436HUSÁK OLDŘICH
TRNA LUBOŠ3881 : 1394VACKOVÁ JITKA
CHALUPA LEOPOLD4221 : 1428SLAVÍČEK MARTIN
TJ Sokol Kostelec n.Č.L. B 1521 4,5:1,5 (4 : 4)1494TJ Spartak Vlašim B.
Zeman Antonín3922 : 0355Chalupa Leoš
Leinweber Jan3571 : 1357Kapusta Stanislav
Zabilka Jaromír st.3540 : 2377Peroutka Miloslav
Soukenková Jaroslava4181 : 1405Tůma Václav
ostatní výsledky 4. Kola
KK Jiskra Brandýs n. L. B16132 : 4 (4 : 4)1656TJ Lhotka A
TJ AŠ Mladá Boleslav C14372 : 4 (4 : 4)1462KK Jiskra Brandýs n.L. C
TJ Sokol Kostelec n.Č.L. A15712 : 4 (4 : 4)1603TJ Sokol Červené Pečky B
TJ Lhotka B15414 : 2 (4 : 4)1471TJ Sokol Benešov C

5. Kolo

ČERVENÉ PEČKY "B". 16925 : 1 (6,5:1,5)1577TJ SPARTAK VLAŠIM "A"
PLEŠINGR JIŘÍ4341,5:0,5396BERAN ANTONÍN
KRUPIČKA JOSEF4072 : 0328KUKLÍK JOSEF
ŠEBOR JOSEF4191 : 1437CHALUPA LEOPOLD
KOŘÍNEK PAVEL4322 : 0416DOTLAČIL JOSEF
TJ SPARTAK VLAŠIM B. 17126 : 0 (7 : 1)1496TJ AŠ MLADÁ BOLESLAV "C"
PEROUTKA MILOSLAV3921 : 1356KOUDELKA JOSEF
CHOVANEC FRANTIŠEK4362 : 0398KOHOUT JOSEF
CHALUPA LEOŠ4202 : 0358VALENTA KAREL
TŮMA VÁCLAV4642 : 0384GRUS MILOŠ
ostatní výsledky 5. Kola
KK Jiskra Brandýs n. L. "C"15572 : 41586KK Jiskra brandýs n.L. "B"
Sokol Kolín "C"16015 : 11537TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "B"
TJ Sokol Benešov "C"16525 : 11626TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "A"
TJ Lhotka "A"16564 : 21651TJ Lhotka "B"

6. Kolo

TJ SPARTAK VLAŠIM A. 1606 5 : 1 (3 : 5)1602TJ SOKOL BENEŠOV "C"
DOTLAČIL JOSEF4050 : 2419ŠOBÍŠEK VÁCLAV
BERAN ANTONÍN4011 : 1396BRABEC LUBOŠ
KADLEČEK JIŘÍ4171 : 1412ČERV MAREK
CHALUPA LEOPOLD3831 : 1375DRÁBEK KAREL
KK BRANDÝS n.L."B"15710 : 6 (1 : 7)1673TJ SPARTAK VLAŠIM "B"
TAMOK VLADIMÍR4081 : 1433CHALUPA LEOŠ
ČVANČARA FRANTIŠEK3750 : 2409TŮMA VÁCLAV
NEČEKAL PETR4140 : 2428NĚMEC VLASTIMIL
NECHVÁTAL OLDŘICH3740 : 2403PEROUTKA MILOSLAV
ostatní výsledky 6. Kola
TJ KOSTELEC n.Č.L."B"15796 : 01477TJ AŠ MLADÁ BOLESLAV "C"
TJ LHOTKA "B"17155 : 11529KK BRANDÝS n. L."C"
TJ KOSTELEC n.Č.L. "A"16182 : 41687TJ LHOTKA "A"
SOKOL KOLÍN "C"15714,5:1,51525SOKOL ČERVENÉ PEČKY"B"

7. Kolo

TJ Lhotka "A"16495:11587TJ Spartak Vlašim "A"
Čistý Martin4332 : 0381Kadleček Jiří
Nový Karel4211:1395Trna Luboš
Kocourek Karel3700:2402Chalupa Leopold
Hejduk Dušan4251:1409Dotlačil Josef
TJ SPARTAK VLAŠIM B. 1807 6:0 (8:0)1531TJ LHOTKA B.
Procházka Ladislav4582 : 0376Kocourek David
Černý Milan4052 : 0309Mikešová Eva
Chalupa Leoš4482 : 0417Hejduk Milan
Tůma Václav4962 : 0429Nový Petr
ostatní výsledky 7. Kola
KK Jiskra Brandýs n. L. "C"14610,5:5,51566TJ Sokol Kostelec n.Č.L."A"
TJ Sokol Červené Pečky "B"15822 : 41610TJ Sokol Kostelec n.Č.L."B"
TJ AŠ Mladá Boleslav "C"14240 : 61573KK Jiskra Brandýs n. L. "B"
TJ Sokol Benešov "C"17796 : 01648Sokol Kolín "C"

8. Kolo

TJ Spartak Vlašim "A"16244 : 2 ( 5 : 3 )1585KK Jiskra Brandýs n Labem "C"
Beran Antonín4082 : 0371Homolka Milan
Kadleček Jiří4062 : 0333Keřtof Martin
Trna Luboš3950 : 2454Rosický Jaroslav
Dotlačil Josef4151 : 1427Šedivý Josef
TJ Kostelec n Černými Lesy "A" 17276 : 0 ( 6 : 2 )1595TJ Spartak Vlašim "B"
Budský Miloslav4312 : 0382Peroutka Miloslav
Zabilka Jaromír ml.4581 : 1438Chalupa Leoš
Zahajský František4171 : 1413Tůma Václav
Šplíchal Miroslav4212 : 0362Chovanec František
ostatní výsledky 8. kola
TJ Sokol Kostelec n Černými Lesy "B"15265 : 11524KK Jiskra Brandýs n Labem "B"
TJ Lhotka "B"15102 : 41535TJ AŠ Mladá Boleslav "C"
TJ Sokol Kolín "C"15624 : 21517TJ Lhotka "A"
TJ Sokol Červené Pečky "B"15321 : 51618TJ Sokol Benešov "C"

9. Kolo

TJ Spartak Vlašim "B"16622 : 4 (3 : 5)1668TJ Spartak Vlašim "A"
Procházka + Němec4010 : 1408Trna Luboš
Černý Milan3610 : 1399Kadleček Jiří
Kapusta Stanislav4331 : 0412Chalupa Leopold
Tůma Václav4671 : 0449Dotlačil Josef
     
ostatní výsledky 9. Kola
TJ Sokol Benešov "C"16943 : 31732TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "B"
TJ Lhotka "A"16544 : 21648TJ Sokol Červené Pečky "B"
KK Jiskra Brandýs n.L. "C"15401 : 51587Sokol Kolín "C"
TJ AŠ Mladá Boleslav "C"14673 : 31472TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "A"
KK Jiskra Brandýs n.L. "B"15646 : 01455TJ Lhotka "B"

10. Kolo

TJ Spartak Vlašim A 4 : 2( 4 : 4 ) TJ AŠ Mladá Boleslav C
Beran Antonín4521 : 0375Čechlovský Ladislav
Trna Luboš3850 : 1404Kohout Josef
Kadleček Jiří4140 : 1432Marek Vladimír
Dotlačil Josef430 1 : 0396Grus Miloš
Sokol Kolín "C"16446 : 0 ( 7 : 1 )1513TJ Spartak Vlašim "B"
Pačes Zdeněk3981 : 0353Černý Milan
Husák Oldřich4101 : 0374Peroutka Miloslav
Vacková Jitka4181 : 0379Chovanec František
Slavíček Martin4181 : 0407Tůma Václav
ostatní výsledky 10. kola
TJ Kostelec n Černými Lesy "B"15034 : 21496TJ Lhotka "B"
TJ Kostelec n Černými Lesy "A"15854 : 21578KK Jiskra Brandýs n Labem "B"
TJ Sokol Červené Pečky "B"11963 : 31442KK Jiskra Brandýs n Labem "C"
TJ Sokol Benešov "C"17314 : 21673TJ Lhotka "A"

11. Kolo

KK Jiskra Brandýs n.L. "B"15172 : 4 ( 3 : 5 )1565TJ Spartak Vlašim "A"
Svobodová Dana3540 : 1384Trna Luboš
Tamok Vladimír3901 : 0331Chalupa + Beran
Čvančara František4111 : 0408Kadleček Jiří
Nechvátal Oldřich3620 : 1442Dotlačil Josef
TJ Spartak Vlašim "B"17265 : 1 ( 6 : 2 )1679TJ Sokol Červené Pečky "B"
Chovanec František4231 : 0394Zelinka Pavel
Kapusta Stanislav3960 : 1450Krupička Josef
Chalupa Leoš4711 : 0427Kořínek Pavel
Tůma Václav4361 : 0408Šebor Josef
ostatní výsledky 11. kola
TJ Lhotka "A"17436 : 01478TJ Kostelec n Černými Lesy "B"
KK Jiskra Brandýs n.L. "B"15021 : 51551TJ Sokol Benešov "C"
TJ AŠ Mladá Boleslav "C"14180 : 61598Sokol Kolín "C"
TJ Lhotka "B"16132 : 41636TJ Sokol Kostelec n.Č.L. "A"